> terug naar vorige pagina
Opdracht
Na jaren touwtrekken met de gemeente heeft de opdrachtgever ons verzocht het vastgelopen proces voor de uitbreiding van zijn woning en realisatie van een bedrijfsruimte weer op gang te brengen. Door de goede relatie die wij hebben met de gemeente was dit snel gebeurd.
Vervolgens kregen wij de opdracht een bedrijfsruimte te ontwerpen die ook als tijdelijke woonruimte dienst kon doen ten tijde van de verbouwing van het huidige woonhuis.
Welstandseis
Gekozen is voor een gebogen loods omdat bekend was dat dit esthetisch goed zou vallen bij de welstandscommissie. Mede hierdoor is voor het project snel bouwvergunning verkregen.
Voor de uitbreiding van de bestaande woning die momenteel (januari 2010) wordt afgebouwd is aangesloten bij de bestaande bouw. (zie onder verbouw woning particulieren).
Uitwerking
Foto`s